Produkcja, regeneracja stempli oraz matryc
Stemple oraz matryce

Firma Format  powstała z pasji i na bazie wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy producentem wysokiej klasy narzędzi do maszyn, do obróbki plastycznej blach.

W naszej ofercie znajdują się narzędzia do wszystkich  pras krawędziowych oraz noże do gilotyn. Mamy ciekawe rozwiązania do dużych ponadgabarytowych pras, oprzyrządowanie do gięcia grubych i twardych materiałów (np. hardox, domex) oraz rozwiązania opatentowane.

Oferowane przez nas matryce i stemple nadają się do montowania na rasach krawędziowych. Są one produkowane na bazie ogólnych wytycznych, choć często realizujemy też zamówienia indywidualne na produkty o konkretnych parametrach technicznych czy wymiarach. Jeżeli jest taka potrzeba, możemy wykonać je z materiałów wzmacnianych, odpornych na działanie wilgoci czy innych niekorzystnych czynników.

Narzędzia do pras krawędziowych:

  • matryce rolkowe i składane,
  • narzędzia specjalne,
  • matryce Rolla-V,
  • matryce przestawne.

Łączniki mechaniczne stempli:

  • adaptery typu T, A, TEDA czy międzysystemowe,
  • mocowania matryc,
  • podkładki mocujące.

Jeżeli masz inne potrzeby albo szukasz konkretnych rozwiązań, nie wahaj się skontaktować z doradcami firmy Format. Dysponując bogatym know-how oraz mając za zaplecze nowoczesny, rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie podołać także bardziej wymagającym zleceniom.

Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Powstają z wyselekcjonowanych surowców o optymalnych parametrach technicznych. Wyróżnia je precyzyjny szlif, wysoka wymienialność i równoległość. Warto zamówić je z uwagi na bardzo dobrą wytrzymałość na rozciąganie i możliwość regulowania poprzez zmianę szerokości rowka. Użytkownicy mogą też oczekiwać niższych kosztów konserwacji, a także większej uniwersalności zastosowań, co oznacza krótsze przestoje w pracy potrzebne na wymianę elementów obrabiających.

Nowoczesny park maszynowy Format

Korzystając z nowoczesnego i rozbudowanego parku maszynowego, w którym wykonujemy obróbki stali różnymi metodami, możemy zaproponować naszym klientom również gotowe części do maszyn. Są to wysokiej jakości podzespoły, które z powodzeniem wykorzystasz do rozbudowy urządzeń, ich modernizacji czy naprawy. Warto zamawiać je na podstawie konkretnych, dostarczonych nam specjalizacji, bo w ten sposób uzyskasz produkt w pełni odpowiadający indywidualnym potrzebom, kompatybilny z daną maszyną.

Dlaczego my? Współpraca z Format

Firma Format specjalizuje się w realizowaniu indywidualnych zamówień klienta. Naszymi odbiorcami są przedstawiciele przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki. Celem nadrzędnym firmy jest kompleksowa obsługa klienta, jego zadowolenie z naszych usług i stała współpraca. Naszym priorytetem od lat niezmienne pozostaje wysoka jakość oferowanego produktu, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz realizacja zamówień w terminie. Aktywnie współpracujemy z największymi i najnowocześniejszymi firmami krajowymi i zagranicznymi, budując relacje bazujące na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego klienta i produktu.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Oferujemy dostęp do nowoczesnych produktów i usług. Nie tylko wykonujemy matryce oraz stemple, ale też podejmujemy się ich regeneracji. W ten sposób można przywrócić elementom pełną sprawność i sprawić, że będą działały stabilnie przez długi czas.

Zapraszamy do kontaktu z odpowiednimi działami JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
SKONTAKTUJ SIĘ NAMI!