Kontakt do poszczególnych działów
Kontakt

Kontakt z firmą Format

Szukasz firmy, która zrealizuje Twoje zamówienie na obróbkę blach? Chcesz współpracować z zaufanym partnerem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Format!

Nasze przedsiębiorstwo liczy już niemal 20 lat i dysponuje nowoczesnym, rozbudowanym parkiem technologicznym. Samodzielność w działaniu, jak również stale powiększający się zespół fachowców pozwalają nam sprawnie realizować wszystkie zadania z zakresu obróbki blach. W tym celu korzystamy z takich metod jak śrutowanie, skrawanie, cięcie laserowe, gięcie blach oraz inne. Za każdym razem w indywidualny sposób dopasowujemy technikę do zadania, jakie mamy wykonać.

Format – przedsiębiorstwo Roberta Reisnera ma swoją siedzibę w miejscowości Budzyń. Oczywiście nie jest to jedyny rejon naszej działalności. Z powodzeniem świadczymy usługi dla klientów z całej Polski, dostarczając im na czas najlepsze produkty.

Poniżej znajdziesz dane kontaktowe bezpośrednio do naszych specjalistów, odpowiedzialnych za funkcjonowanie poszczególnych działów w firmie. Zapraszamy do wysyłania zapytań ofertowych do kierownika produkcji i kierowników sekcji cięcia laserowego, plazmowo-tlenowego, gięcia blach, obróbki skrawaniem, a także prowadzącego badania.

Odpowiemy na wszystkie pytania wysłane drogą mailową, jak również chętnie porozmawiamy telefonicznie. Zaproponujemy też spotkanie w siedzibie Twojej firmy, aby omówić ofertę, strategię i plan działania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z Format!

P.P.H.U. FORMAT ROBERT REISNER

ul. Fabryczna 16
64-840 Budzyń
NIP: 766-159-17-40

tel/fax: (67) 28 44 372
e-mail: biuro@formatblachy.pl

TOMASZ PIETRUSZKA Kierownik produkcji

tel: 721-294-051
e-mail: tp@formatblachy.pl

KACPER NADOLIŃSKI Cięcie laserowe

tel: 601-385-035
e-mail: kn@formatblachy.pl

SZYMON JANKIEWICZ Cięcie plazmowo tlenowe

tel: 721-294-052
e-mail: sj@formatblachy.pl

MARCIN SZEŚCIŁA Gięcie blach

tel: 603-850-808
e-mail: ms@formatblachy.pl

PAWEŁ POLCYN Obróbka skrawaniem

tel: 609-455-075
e-mail: pp@formatblachy.pl

RYSZARD STANIEWSKI Kierownik działu B+R

tel: 533-842-189
e-mail: rs@formatblachy.pl

NORBERT REISNER

tel: 601-744-346

e-mail: nr@formatblachy.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY