Stemple oraz matryce

Firma Format  powstała z pasji i na bazie wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy producentem wysokiej klasy narzędzi do maszyn, do obróbki plastycznej blach.

W naszej ofercie znajdują się narzędzia do wszystkich  pras krawędziowych oraz noże do gilotyn. Mamy ciekawe rozwiązania do dużych ponadgabarytowych pras, oprzyrządowanie do gięcia grubych i twardych materiałów (np. hardox, domex) oraz rozwiązania opatentowane.

Oferowane przez nas matryce i stemple nadają się do montowania na rasach krawędziowych. Są one produkowane na bazie ogólnych wytycznych, choć często realizujemy też zamówienia indywidualne na produkty o konkretnych parametrach technicznych czy wymiarach. Jeżeli jest taka potrzeba, możemy wykonać je z materiałów wzmacnianych, odpornych na działanie wilgoci czy innych niekorzystnych czynników.

Narzędzia do pras krawędziowych:

  • matryce rolkowe i składane,
  • narzędzia specjalne,
  • matryce Rolla-V,
  • matryce przestawne.

Łączniki mechaniczne stempli:

  • adaptery typu T, A, TEDA czy międzysystemowe,
  • mocowania matryc,
  • podkładki mocujące.

Jeżeli masz inne potrzeby albo szukasz konkretnych rozwiązań, nie wahaj się skontaktować z doradcami firmy Format. Dysponując bogatym know-how oraz mając za zaplecze nowoczesny, rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie podołać także bardziej wymagającym zleceniom.

Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Powstają z wyselekcjonowanych surowców o optymalnych parametrach technicznych. Wyróżnia je precyzyjny szlif, wysoka wymienialność i równoległość. Warto zamówić je z uwagi na bardzo dobrą wytrzymałość na rozciąganie i możliwość regulowania poprzez zmianę szerokości rowka. Użytkownicy mogą też oczekiwać niższych kosztów konserwacji, a także większej uniwersalności zastosowań, co oznacza krótsze przestoje w pracy potrzebne na wymianę elementów obrabiających.

Bitte wenden Sie sich an die entsprechenden Abteilungen SIE HABEN INTERESSE AN UNSEREM ANGEBOT?
KONTAKTIEREN SIE UNS!